PC792B-1A-C-48S1.9-D1-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 48VDC@1.9W - Internal Reverse Diode - Sealed - Plug-in
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +