PC792B-1A-C2-48C1.9-D1-N-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 48VDC@1.9W - Internal Reverse Diode - Dust Cover - Metal Bracket - Quick Connec ...
Description +
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 40A - Coil: 48VDC@1.9W - Internal Reverse Diode - Dust Cover - Metal Bracket - Quick Connects