PC792A-1C-C2-48C2.3-RN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 48VDC@2.3W - Internal Resistor - Dust Cover - Metal Bracket - Quick Connects
Description +