PC792A-1C-C1-24S-RN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormC - SPDT - 35A - Coil: 24VDC@1.6W - Internal Resistor - Sealed - Plastic Bracket - Quick Connects
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +