PC792A-1A-C1-12C1.9-DN-X
Picker Components
Automotive Relay - 1FormA - SPST - 35A - Coil: 12VDC@1.9W - Internal Diode - Dust Cover - Plastic Bracket - Quick Connects
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +