PC520-1A-24C-0.60G-X
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 20A - Coil: 24VDC@600mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Duct Cover - Class F Insulati ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 20A - Coil: 24VDC@600mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Duct Cover - Class F Insulation - Through Hole