PC520-1A-24C-0.45-X
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 20A - Coil: 24VDC@450mW - AgCdO Terminals - Duct Cover - Class F Insulation - Through ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 20A - Coil: 24VDC@450mW - AgCdO Terminals - Duct Cover - Class F Insulation - Through Hole