PC415H-1C-48SFG-X
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormC - SPDT - 15A - Coil: 48VDC@360mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Sealed - Class F Insulation - ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormC - SPDT - 15A - Coil: 48VDC@360mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Sealed - Class F Insulation - Through Hole