PC415H-1C-12SG-X
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormC - SPDT - 15A - Coil: 12VDC@360mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Sealed - Class B Insulation - ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormC - SPDT - 15A - Coil: 12VDC@360mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Sealed - Class B Insulation - Through Hole