PC415H-1A-12CFG-X
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 15A - Coil: 12VDC@360mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Duct Cover - Class F Insulati ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 15A - Coil: 12VDC@360mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Duct Cover - Class F Insulation - Through Hole