PC415-1C-48BS-X-T
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormC - SPDT - 10A - Coil: 48VDC@450mW - AgSnO Terminals - Sealed - Class B Insulation - Through Hol ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormC - SPDT - 10A - Coil: 48VDC@450mW - AgSnO Terminals - Sealed - Class B Insulation - Through Hole