PC415-1C-12CF-X-T
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormC - SPDT - 10A - Coil: 12VDC@360mW - AgSnO Terminals - Duct Cover - Class F Insulation - Through ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormC - SPDT - 10A - Coil: 12VDC@360mW - AgSnO Terminals - Duct Cover - Class F Insulation - Through Hole