PC415-1A-48C-X-G
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 10A - Coil: 48VDC@360mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Duct Cover - Class B Insulati ...
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 10A - Coil: 48VDC@360mW - AgCdO Gold Plated Terminals - Duct Cover - Class B Insulation - Through Hole