PC415-1A-24BC-X-T
Picker Components
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 10A - Coil: 24VDC@450mW - AgSnO Terminals - Duct Cover - Class B Insulation - Through ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Subminiature PCB Relay - 1FormA - SPST - 10A - Coil: 24VDC@450mW - AgSnO Terminals - Duct Cover - Class B Insulation - Through Hole