TT-ST-M-2-PE-24DC
Description +
TERMITRAB - spring-cage modular terminal block with integrated surge protection and disconnect knives - for assembly on NS 35/7.5 - voltage UN 24 V DC - terminal width: 6.2 mm - cover width: 2.2 mm