TT-ST-2-PE-24DC
Phoenix Contact
Spring cage modular terminal block with integrated surge protection - for assembly on NS 35/7.5 - voltage U<sub>N</sub> 24 V D ...
Description +
Spring cage modular terminal block with integrated surge protection - for assembly on NS 35/7.5 - voltage UN 24 V DC - terminal width: 6.2 mm - cover width: 2.2 mm