TRIO3-PS/3AC/24DC/20
Phoenix Contact
AC/DC DIN Rail Power Supply (PSU) - ITE - 1 Output - 480 W - 24 VDC - 20 A.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +