TRIO3-PS/1AC/24DC/5
Phoenix Contact
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 5A 120W
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +