- SB-36KS003
SB-36KS003
Phoenix Contact
Crimp contact - turned - Single contact - contact diameter: 3.6 mm - crimp range: 4 mm² ... 6 mm²
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description