QUINT4-UPS/24DC/24DC/40/EC
Phoenix Contact
QUINT UPS with IQ Technology - RJ45 communication interfaces (EtherCAT<sup>®</sup>) - for DIN rail mounting - input: 24 V DC - ...
Description +
QUINT UPS with IQ Technology - RJ45 communication interfaces (EtherCAT®) - for DIN rail mounting - input: 24 V DC - output: 24 V DC / 40 A - charging current: 5 A