QUINT4-UPS/24DC/24DC/10/US
Phoenix Contact
QUINT UPS with IQ Technology - USB communication interface (Modbus/RTU) - for DIN rail mounting - input: 24 V DC - output: 24 ...
Description +
QUINT UPS with IQ Technology - USB communication interface (Modbus/RTU) - for DIN rail mounting - input: 24 V DC - output: 24 V DC / 10 A - charging current: 3 A