QUINT4-UPS/24DC/24DC/10/EI
Phoenix Contact
QUINT UPS with IQ Technology - RJ45 communication interfaces (EtherNet/IP„¢) - for DIN rail mounting - input: 24 V DC - output ...
Description +
QUINT UPS with IQ Technology - RJ45 communication interfaces (EtherNet/IP„¢) - for DIN rail mounting - input: 24 V DC - output: 24 V DC / 10 A - charging current: 3 A