PS-EE-2G/1AC/24DC/240W/SC
Phoenix Contact
PS-EE-2G/1AC/24DC/240W/SC1-phase, output: 24 V DC / 10 A, from 24 to 28 V DC
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +