CES-SRG-BK-16
Phoenix Contact
Cable sleeve - no. of conductors: 1 - length: 29.5 mm - width: 19.5 mm - height: 17 mm - external cable diameter: 1x 15 mm ... ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 06/01/2026
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Cable sleeve - no. of conductors: 1 - length: 29.5 mm - width: 19.5 mm - height: 17 mm - external cable diameter: 1x 15 mm ... 16 mm - color: black