CES-SRG-BK-13
Phoenix Contact
Cable sleeve - no. of conductors: 1 - length: 29.5 mm - width: 19.5 mm - height: 17 mm - external cable diameter: 1x 12 mm ... ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 06/01/2026
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Cable sleeve - no. of conductors: 1 - length: 29.5 mm - width: 19.5 mm - height: 17 mm - external cable diameter: 1x 12 mm ... 13 mm - color: black