- CD-80X100
CD-80X100
Phoenix Contact
Cable duct for installation and mounting in control cabinets - gray - comprising upper part and mounting base - width: 80 mm - ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Cable duct for installation and mounting in control cabinets - gray - comprising upper part and mounting base - width: 80 mm - height: 100 mm - length: 2000 mm