S100X220FAI
Panduit
Inkjet only, White, self-laminating polyolefin labels, 1.00" W x 2.20" H, 1.10" POA
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +