R100X225V4T
Panduit
Thermal Transfer, Vinyl, 1.00" W x 2.25" H, 0.75" POA, Gray, 3" Core, 8 – 4 AWG wire/cable, Cat. 6A UTP, FTP/Cat. 6 FTP cable.
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +