DV14-250P-LYY
Panduit
Loose Piece Disconnect - Female and Male - 14 to 16 AWG - 0.250" (6.35mm) Tab Width - Non-Mating End Insulated - Blue.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +