CMBA75BLY
Panduit
Module supplied with 75 ohm industry standard BNC coupler, Black.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: CMBA75BLY
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Panduit
  • Part No:
    CMBA75BLY
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    BNC Adapter
  • Impedance:
    75 Ohm
  • Operating Frequency:
    10 to 250 MHz
  • Gender:
    PL
  • Mounting:
    N/A
  • Body Orientation:
    Straight
  • Terminate To:
    Coaxial Cable
  • Termination Method:
    N/A
  • Operating Temperature:
  • Dimension:
    45.2 x 15.4 x 18.3 mm