C400X600A51
Panduit
Die cut arc flash warning label, 4.00" x 6.00" (101.6mm x 152.4mm), warning header, polyester adhesive, orange header and blac ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Die cut arc flash warning label, 4.00" x 6.00" (101.6mm x 152.4mm), warning header, polyester adhesive, orange header and black/white, 100 labels/roll, 1 roll/package.