EZP-V80656MTC
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 65uF (+/-) 10% - 800 VDC - 4 Pin Package - 52.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - ...
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 65uF (+/-) 10% - 800 VDC - 4 Pin Package - 52.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - RoHS