EZP-V80506MTT
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 50uF (+/-) 10% - 800 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - AEC-Q200 Compliant - ...
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 50uF (+/-) 10% - 800 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - AEC-Q200 Compliant - −40 °C to +105 °C - RoHS