EZP-V80106LTA
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 10uF ±10% - 800 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - RoHS
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +