EZP-V60606MTB
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 60uF (+/-) 10% - 600 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - ...
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 60uF (+/-) 10% - 600 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - RoHS