EZP-V60406MTB
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 40uF (+/-) 10% - 600 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - ...
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 40uF (+/-) 10% - 600 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - RoHS