EZP-V60107MTC
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 100uF (+/-) 10% - 600 VDC - 4 Pin Package - 52.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 100uF (+/-) 10% - 600 VDC - 4 Pin Package - 52.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - RoHS