EZP-V1B356MTS
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 35uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 4 Pin Package - 52.5mm Lead Pitch - AEC-Q200 Compliant ...
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 35uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 4 Pin Package - 52.5mm Lead Pitch - AEC-Q200 Compliant - −40 °C to +105 °C - RoHS