EZP-V1B306MTB
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 30uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - ...
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 30uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - RoHS