EZP-V1B305LTB
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 3uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 2 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - ...
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 3uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 2 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - RoHS