EZP-V1B126MTB
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 12uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 12uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - −40 °C to +105 °C - RoHS