EZP-V1B106MTT
Panasonic
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 10uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - AEC-Q200 Compliant ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Metallized Polypropylene Film Capacitor - 10uF (+/-) 10% - 1100 VDC - 4 Pin Package - 37.5mm Lead Pitch - AEC-Q200 Compliant - −40 °C to +105 °C - RoHS