EZP-Q60105LTA
Panasonic
Plastic Film Capacitor - 0.1uF - 600V - 2 pin - -40 to 105°C
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Bulk Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +