EZP-Q33305LTA
Panasonic
Plastic Film Capacitor - 0.3uF - 330V - 2 pin - -40 to 105°C
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
BULK Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +