EZP-E50107MTA
Panasonic
Power Film Capacitor, 100 uF, 500 V, ± 10%, Metallized PP, Radial Box - 4 Pin, Through Hole
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +