EZP-E1D256MTA
Panasonic
Cap Film 25uF 1300V PP 10% (57.5 X 35 X 56mm) Radial 52.2mm 0.0085 Ohm 85°C Package
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: EZPE1D256MTA
  • Part No:
    EZP-E1D256MTA
    EAR99
    50
  • Voltage:
    1300 VDC
  • Capacitance Value:
    25 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    57.5 x 35 x 56 mm