EZP-E1B256MTA
Panasonic
Cap Film 25uF 1100V PP 10% (57.5 X 30 X 51mm) Radial Can 52.5mm 0.0107 Ohm 85°C Package
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: EZPE1B256MTA
  • Part No:
    EZP-E1B256MTA
    EAR99
    50
  • Voltage:
    1100 VDC
  • Capacitance Value:
    25 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    57.5 x 30 x 51 mm