EZJ-Z1V80010
Panasonic
Var MLV 10VDC 80V 0603 SMD T/R
Description +
Var MLV 10VDC 80V 0603 SMD T/R
Search Keywords: EZJZ1V80010
  • Part No:
    EZJ-Z1V80010
  • Varistor Voltage:
    80 V
  • Dimension:
    1.6 x 0.8 x 0.8 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
  • Maximum DC Voltage Rating:
    10 V