EZJ-Z1V330GA
Description +
Search Keywords: EZJZ1V330GA
  • Part No:
    EZJ-Z1V330GA
  • Varistor Voltage:
    33 V
  • Dimension:
    1.6 x 0.8 x 0.8 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
  • Maximum DC Voltage Rating:
    26 V
  • Maximum Surge Current:
    20 A