EZJ-Z1V220JA
Panasonic
Var MLV 13VDC 20A 22V 0603 SMD T/R
Description +
Search Keywords: EZJZ1V220JA
  • Part No:
    EZJ-Z1V220JA
  • Varistor Voltage:
    22 V
  • Dimension:
    1.6 x 0.8 x 0.8 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
  • Maximum DC Voltage Rating:
    13 V
  • Maximum Surge Current:
    20 A